המכון הארצי ללימודי מקצועות תורניים -לוגו

רוצה ייעוד תורני

עם הכנסה רווחית?

יתרונות של הלימודים במכון הארצי

קורסים יוקרתיים ורווחיים

לימוד מהבית בשעה שמתאימה לתלמיד

חומרי עזר וסיכומים ייחודיים

הקורסים במכון

קורס טוענים רבניים

אודות המכון

במכון הארצי ללימוד מקצועות תורניים תוכל לרכוש מקצועות יוקרתיים שיאפשרו לך להתפרנס בכבוד וגם להישאר באוהלה של תורה.
הלימוד נעשה באופן ייחודי ומותאם באופן אישי לתלמיד. אין צורך להיתקע בפקקים ולטרוח לנסוע שעות ארוכות בשביל ללמוד מקצוע.

במכון הארצי ללימוד מקצועות תורניים, הלימוד נעשה מהבית, בשעות ובמקום שנוח לכם ובעזרת חוברות וסיכומים ייחודיים שיאפשרו לכם לעבור את המבחנים בהצטיינות. צוות המכון זמין לתלמידים ונותן מענה אישי ואדיב לכל שאלה. הלימודים הם בעלות סבירה ששווה לכל נפש,
כאשר המקצועות הנלמדים הם רווחיים, כך שתוך זמן קצר מאוד תוכלו לכסות את השכר לימוד ולהתחיל להרוויח שכר גבוה

אודות המכון

במכון הארצי ללימוד מקצועות תורניים תוכל לרכוש מקצועות יוקרתיים שיאפשרו לך להתפרנס בכבוד וגם להישאר באוהלה של תורה.
הלימוד נעשה באופן ייחודי ומותאם באופן אישי לתלמיד. אין צורך להיתקע בפקקים ולטרוח לנסוע שעות ארוכות בשביל ללמוד מקצוע.
במכון הארצי ללימוד מקצועות תורניים, הלימוד נעשה מהבית, בשעות ובמקום שנוח לכם ובעזרת חוברות וסיכומים ייחודיים שיאפשרו לכם לעבור את המבחנים בהצטיינות.
צוות המכון זמין לתלמידים ונותן מענה אישי ואדיב לכל שאלה. הלימודים הם בעלות סבירה ששווה לכל נפש, כאשר המקצועות הנלמדים הם רווחיים,
כך שתוך זמן קצר מאוד תוכלו לכסות את השכר לימוד ולהתחיל להרוויח שכר גבוה
 

שאלות ותשובות

שאלות ותשובות על הלימודים במכון, למה כדאי, האם זה משתלם כלכלית ועוד 

?

במכון יש חומרים ייחודיים ומתומצתים שמכינים בצורה הכי טובה למבחני ההסמכה. הלימודים נעשים בפורמט ייחודי שמאפשר למידה מהבית, כך שלא תצטרכו  "להיתקע" בפקקים ולבזבז זמן על נסיעות, וגם תוכלו ללמוד בזמנים שנוחים לכם.

במכון הארצי ללימוד מקצועות תורניים אנו שמים דגש
מיוחד  על ליווי אישי צמוד לכלל התלמידים עד להצלחה המלאה. על כל שאלה שמתעוררת, תמיד אפשר לפנות אלינו, ואנו שמחים לתת לתלמידינו מענה מקצועי ואדיב.
צוות המרצים שלנו תמיד עומד לשירותכם לכל פניה ושאלה

אנו במכון בררנו בקפידה את צוות המרצים, כך שהם יהיו הטובים והמקצועיים ביותר. למרצים במכון יש ניסיון רב ומוכח בתחום אותו הם מלמדים, והם ניחנו בהסברה טובה ובסבלנות תוך נתינת יחס אישי לכל תלמיד

אנו במכון עושים מאמץ להכשיר את תלמידינו בצורה הכי מקצועית ובזמן הקצר ביותר. אולם אנו נותנים תוספת זמן
משמעותית ללא עלות. המשמעות היא שכל תלמיד יוכל לצאת מהמכון עם הסמכה מקצועית רשמית ועם מקצוע מכובד ורווחי.

במכון יש חומרים ייחודיים ומתומצתים שמכינים בצורה הכי טובה למבחני ההסמכה.
הלימודים נעשים בפורמט ייחודי שמאפשר למידה מהבית,
כך שלא תצטרכו "להיתקע" בפקקים ולבזבז זמן על נסיעות,

וגם תוכלו ללמוד בזמנים שנוחים לכם.

במכון הארצי ללימוד מקצועות תורניים אנו שמים דגש מיוחד על ליווי אישי צמוד לכלל התלמידים עד להצלחה המלאה.
על כל שאלה שמתעוררת, תמיד אפשר לפנות אלינו, ואנו שמחים לתת לתלמידינו מענה מקצועי ואדיב.
צוות המרצים שלנו תמיד עומד לשירותכם לכל פניה ושאלה.

אנו במכון בררנו בקפידה את צוות המרצים, כך שהם יהיו הטובים והמקצועיים ביותר.
למרצים במכון יש ניסיון רב ומוכח בתחום אותו הם מלמדים, והם ניחנו בהסברה טובה ובסבלנות תוך נתינת יחס אישי לכל תלמיד.

אנו במכון עושים מאמץ להכשיר את תלמידינו בצורה הכי מקצועית ובזמן הקצר ביותר. אולם אנו נותנים תוספת זמן
משמעותית ללא עלות. המשמעות היא שכל תלמיד יוכל לצאת מהמכון עם הסמכה מקצועית רשמית ועם מקצוע מכובד ורווחי.

אודות המכון

מה חושבים הבוגרים שלנו?

שלמה ברקוביץ'
קרא עוד
לכתוב על המכון הארצי ללימוד מקצועות תורניים זו משימה קשה, כי אני לא יודע מאיפה להתחיל... האם מהשיעורים המחכימים והמושקעים שגורמים לי לרצות שהשיעור לא יסתיים... בסוף כל שיעור הרגשתי שקיבלתי כלים חדשים והתקדמתי רבות מהשיעור הקודם. או להתמקד בחוברות הכול כך מושקעות ומסודרות, שמי שילמד אותם אין סיכוי שלא יעבור בהצלחה את כל המבחנים! או שמא נתמקד בהרגשה הטובה שהמרצים נותנים לכל אחד - זה שווה קורס בפני עצמו... תמיד הם זמינים לשאלות, והמענה הוא תמיד במאור פנים ובשמחה. נהניתי שהלימודים התבצעו מהבית. יכולתי ללמוד את הקורס בשעות שנוחות לי, ובמיקום שנוח לי. לא הייתי צריך להיתקע בפקקים כדי ללמוד בקורס, אלא המכון אפשר לי למידה מהבית. שורה תחתונה, אני ממליץ לכל מי שרוצה לרכוש מקצוע מבטיח ורווחי וגם להישאר באוהלה של תורה, להצטרף לקורס הזה. ההצלחה בעז"ה מובטחת, וחוץ מזה הוא יצא עם ארגז כלים משמעותי מאד לחיים. נהניתי מאד!!! תודה רבה!
צבי ביטון
קרא עוד
כאחד שגר בדרום הארץ לא יכולתי ללמוד את הקורס במכוני הלימודים הפרוסים במרכז הארץ. העובדה שיכולתי ללמוד את המקצוע המבוקש של טוען רבני ללא צורך בנסיעות הקלה עלי וגרמה לי להיות מסוגל לחלום על קריירה רווחית במקצוע תורני יוקרתי. לכן המכון הארצי ללימוד מקצועות תורניים נמצא במקום הראשון מבחינתי! הבחירה ללמוד במכון הייתה אחת מההחלטות הטובות ביותר שעשיתי בחיים! תודה רבה לכם על כל מה שעשיתם עבורי. אני לא יכול אפילו להסביר כמה אני מעריך את זה!
אברהם פנחסי
קרא עוד
הלימודים במכון הארצי ללימוד מקצועות תורניים הכינו אותי בצורה הכי טובה למבחנים של הנהלת בתי הדין הרבניים. זה לא רק המקום שבו קולטים מידע, אלא זה הופך לבית שבו אתה מקבל את הייעוץ וההכוונה איך ללמוד ולנתח את החומר. הלימודים מתבצעים בצורה מסודרת עם חומרי עזר שמסייעים לעבור את כל הבחינות בהצלחה רבה. המכון מעניק את כל סל הכלים הנדרש לעמידה באתגרים העומדים בפני מי ששואף לכהן כטוען רבני.
נתן שמילוביץ
קרא עוד
אני יכול לומר שלא הייתי מגיע למקום שבו אני נמצא היום ללא דרך הלימוד המצוינת שמציע הקורס. חשוב לציין, שהמכון תמיד תמך בי כאשר התקשיתי במשהו. כבר המלצתי על הקורס לאנשים רבים אחרים שאני מכיר. הלימודים במכון הארצי ללימוד מקצועות תורניים זו נקודת התחלה מצוינת כדי להיות טוען רבני. בהחלט אמליץ על הלימודים במכון לכל מי שרוצה להיות טוען רבני ולהתפרנס בכבוד במקצוע תורני מבוקש. הצוות כולו עשה הכול כדי להקל ולעזור כאשר היו לי שאלות או בעיות.
פנחס ארליך
קרא עוד
זכיתי להשתתף בקורס כשרות במכון, ואני מעוניין להביע את הערכתי הרבה מצוות המכון על השיעורים הנפלאים בטוב טעם, ובצורה מעניינת ומובנת תוך יחס מיוחד לתלמידים! קיבלתי הדרכה מלאה גם על טיפים מעשיים ופרקטיים שיעזרו לי בעבודה כמשגיח כשרות. השיעורים של הרב חכימי שליט"א היו לי לעונג צרוף. לדעתי כל מי שמשתתף בקורס צפוי לעבור בהצטיינות את מבחני הרבנות הראשית ויש לו את כל הכלים כדי להצליח מאוד גם בשוק התעסוקה. ניסיתי בעבר ללמוד קורס בצורה פרונטלית בכיתה, אבל זה היה לי מאוד קשה, כי הרבה זמן נשרף על ההגעה למקום, וגם אם קרה ולו פעם אחת שנאלצתי להעדר מהשיעור (אני מאמין שזה עשוי לקרות לכולנו), וכבר התפספס לי חומר חשוב מאוד שפגע משמעותית ביכולת ההצלחה שלי. ולכן העובדה שאפשר ללמוד את כל הקורס מהבית בזמן שהיה לי נוח, הקלה עלי מאוד וללא ספק תרמה רבות להצלחתי.
זאב פרקש
קרא עוד
בס"ד סיימתי את קורס משגיח כשרות, ורציתי להודות לצוות המכון כולו. ובמיוחד ברצוני להודות ליו"ר המכון הר"ר יוסף יאקאב הי"ו על השירות המקצועי והמסור שדאג לכל הדברים בצורה מרשימה, כולל לכל הפרטים הקטנים. ועוד ברצוני להודות למנהל הקורס הר"ר מאיר חכימי שליט"א שהשקיע רבות בהעברת הקורס כך שכולנו נוכל להצליח, ונתן לכל תלמיד יחס חם ואישי. הלימוד העשיר לי את הידע בכל כך הרבה מושגים חשובים, גם הלכתיים וגם מעשיים. ברצוני לאחל לכם עוד שנים רבות של עבודה ושתכשירו הרבה אנשים למלאכות קודש. יישר כוח!
מאיר שבתאי
קרא עוד
אני מעוניין להביע את הערכתי הרבה לצוות המכון הארצי ללימוד מקצועות תורניים. מאז שהתחלתי ללמוד במכון, ראיתי יחס חם מכל הצוות, זמינות ומקצועיות חסרת תקדים. ראשית רציתי להודות ליו"ר המכון הרב יוסף יאקאב הי"ו שהתמסר כולו להצלחת התלמידים ועשה הכול כדי שנצליח. אני רוצה להודות גם לרב מאיר חכימי הי"ו מקורס משגיחי כשרות על שיעורים מחכימים ומאלפים שנמסרו באדיבות ובסבלנות רבה, והקדיש מזמנו ומרצו בצורה יוצאת דופן בהעברת השיעורים, ובסבלנות רבה ללומדים, ונרתם כל כולו להצלחתנו (זה ממש לא מובן מאליו, וע"כ תודתי נתונה לו). מאחל לכם שתמשיכו לעשות חיל ולהעמיד עוד תלמידים רבים לתפארת. אתם פשוט עושים עבודת קודש! ושה' ישיב לכם כגמולכם הטוב
ישי אברג'יל
קרא עוד
התרשמתי עמוקות מקורס הכשרות אצלכם במכון! הקורס מסודר ומנוהל להפליא. השיעורים מקיפים את כל מה שצריך כדי לעבור בהצטיינות את מבחני הרבנות וגם כדי להצליח בתור משגיח כשרות. וזאת תודות לרב הגאון ר' מאיר חכימי הי"ו שנדהמתי מבקיאותו הרבה בכל תחומי הכשרות ומהידע הנרחב והכללי שיש לו! אני עוד אתגעגע לשיעורים הנפלאים הללו. אני מודה לכבוד הרב מעומק ליבי, ואני כל כך גאה להיות מתלמידיו. מברך אתכם שתמשיכו לזכות להגדיל תורה ולהאדירה ולהמשיך בזיכוי הרבים עוד רבות בשנים בבריאות גופא ונהורא מעליה וסייעתא דשמיא בכל העניינים
הקודם
הבא

צוות המכון

טוען רבני יצחק דרור

יו"ר ומנכ"ל המכון. טוען רבני מומחה בדיני משפחה ושותף במשרד טוענים רבניים. בקיא בפרקטיקה מעשית ועיונית בכל תחומי העבודה של טוען רבני.