המכון הארצי ללימודי מקצועות תורניים -לוגו

משמורת ילדים

משמורת ילדים

משמורת ילדים

אחד הנושאים שבהם עוסק הטוען הרבני הינו בנושא משמורת ילדים.

המשמעות של העבודה של הטוען הרבני הינה רבה ביותר. הוא יכול להכריע את עתידם וגורלם של הילדים. הוא יכול להשפיע רבות על מנת שהילדים יהיו אצל האבא או אצל האמא.

הנושא הזה הוא אחד הנושאים שהכי מעסיקים את מי שנמצא בהליך הגירושין.

הורים רבים רוצים שיהיה אצלם משמורת מלאה. זאת, לעומת אחרים שמעדיפים משמורת משותפת.

 

טוען רבני בייצוג - משפר דרמטית את סיכויי הניצחון

הנוכחות של טוען רבני בהליך זה, כמו גם בשאר ההליכים הקיימים בבתי הדין הרבניים יכולה לשפר דרמטית את סיכויי הניצחון. לכן אנשים רבים פונים דווקא לטוען רבני בכדי שייצג אותו בצורה נכונה ונאותה.

 

טוענים רבניים העובדים בשיתוף פעולה עם המכון

אחד היתרונות המרכזיים בלימוד קורס טוען רבני במכון הארצי ללימוד מקצועות תורניים הינו בשל העובדה שהמכון הארצי ללימוד מקצועות תורניים עובד בשיתוף פעולה מאוד הדוק עם מספר טוענים רבניים מהצמרת המשפטית בישראל.

זה כולל כמובן את יושב ראש המכון טוען רבני יוסי יאקאב. זה כולל כמובן גם את מרצי הקורס. אבל יש טוענים רבניים מאוד מובילים שאנו נמצאים איתם בקשר הדוק ושוטף.

היתרון בכך הוא שתלמידינו זוכים להכשרה פרקטית מעשית צמודה. זה לא רק קורס של כמה מפגשים שבהם לומדים כמה "פטנטים". אלא מדובר בסיוע ולווי הדוק לאורך תקופת הלימודים וגם לאחריה. התלמידים שלנו נחשפים לטוענים הרבניים הכי מובילים ומקושרים הקיימים היום בשוק. את ההיכרות שלהם איתם ואת הידע שהם צוברים מהם, התלמידים שלנו ממנפים בהצלחה לטובת פיתוח קריירה עצמאית משלהם בתחום זה של טוען רבני.

 

משמורת ילדים כמשל

אם ניקח לדוגמא את נושא משמורת הילדים, זה בהחלט דוגמא שממחישה את העניין. לקוח שפונה לטוען רבני בנושא הזה, רוצה ממנו עבודה לא פחות ממושלמת. מבחינתו אלה הילדים שלו והם היקרים לו מכול. לכן על הטוען הרבני לעשות עבודה יוצאת מן הכלל על מנת למקסם את ההצלחות שלו בתיק.

כאשר יש לטוען הרבני גב חזק ועוצמתי העומד מאחוריו, זה משפר משמעותית את סיכויי ההצלחה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Picture of חלי גרטנהויז

חלי גרטנהויז