המכון הארצי ללימודי מקצועות תורניים -לוגו

קורס - מרצים

קורס מרצים

קורס - מרצים

מאמר זה יעסוק בנושא המרצים בקורס טוען רבני במכון הארצי ללימוד מקצועות תורנייים.

סגל המרצים שלנו מצליח להעביר את תלמידנו באחוזים מאוד גדולים.

מדוע?

יש לכך הרבה הסברים. להלן נסביר 4 מתוך ההסברים המרכזיים.

 

מרצי הקורס - ניסיון רב שנים

המרצים שלנו הם בעלי ניסיון רב מאוד בשני תחומים. גם במקצועות אותם הם מלמדים. לדוגמא בקורס טוען רבני מרצי הקורס עוסקים בתחום מזה שנים רבות. הם טוענים רבניים בעצמם, הם דיינים ובקיאים מאוד במקצוע זה. לא רק בפן התיאורטי, אלא גם באופן מעשי ממש. בנוסף יש להם ניסיון רב מאוד בשיעורים. הם מרצים בקורס מזה שנים ארוכות. הם יודעים להעביר שיעורים בצורה מעניינת. הם גם מכירים היטב את רזי המקצוע ואת ה"מוקשים". לכן הם יודעים להדריך את תלמידי הקורס באופן היעיל ביותר.

 

התאמה בין יתרונות המרצים לנושאי השיעורים

לכל מרצה יש את נקודות החוזקה שלו. מרצה אחד יודע להתפלפל, ולכן הוא יודע כיצד להעמיק בחומר ולהדריך את התלמידים בכיוונים הללו. מרצה אחר יודע איך להסביר את השיעור באופן שייקל מאוד על זיכרון החומר לקראת המבחן. לכן הוא המרצה האחראי על הנושא הזה. מרצה אחד בקיא ביותר בפרקטיקה. לכן הוא מרצה בנושאים הללו. וכן הלאה באשר לשאר מרצי הקורס. כלומר התלמידים שלנו נהנים מהמקסימום מבחינת סגל המרצים. בכך הם ממקסמים את היתרונות.

 

חומרי עזר ייחודיים

נוסף על היתרונות הללו, מרצי הקורס בנו את תכנית הלימודים עם אמצעי עזר ייחודיים הקיימים במכון הארצי ללימוד מקצועות תורניים בלבד.

החומרים מתאימים מאוד ללמידה לקראת המבחן. וזה מעלה באופן משמעותי מאוד את אחוזי המעבר במבחני ההסמכה של טוען רבני.

 

למידה בזום

המרצים יודעים להתאים את הלמידה בזום באופן הטוב ביותר. אכן זה נשמע כמו אתגר מורכב, אולם המרצים שלנו הצליחו לעמוד בהצלחה מרשימה באתגר זה.

 

לחצו כאן כדי לקרוא עוד על חוויית הלימודים בזום בקורס טוען רבני במכון.

 

קורס - מרצים

לסיכום יש יתרונות רבים הקיימים בלימודים של קורס טוען רבני במכון הארצי ללימוד מקצועות תורניים. זה כולל את סגל המרצים הטוב וגם המגוון ביותר כאשר כל מרצה מתאים לתחום החזק שלו. בנוסף הלמידה נעשית באופן הכי טוב מבחינת חומרי העזר וגם במבנה הלימודים.

 

בהצלחה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

חלי גרטנהויז

חלי גרטנהויז